Eminönü tatil yöresine ne kadar mesafede olduğunuzu gösteren, Eminönü ulaşımı hakkında bilgi veren, Eminönü yolculuğu ile ilgili görüşlerinizi paylaşabileceğiniz Eminönü tanıtım sayfası.

Eminönü Yol Tarifi

Eminönü'ne İstanbul'un her yerinden ulaşım çok kolaydır. Eminönü; Fatih'e yaklaşık 3 kilometre, Sarıyer'e 28 kilometre, Kadıköy'e 26 kilometre, Bostancı'ya 31 kilometre, Avcılar'a ise 27 kilometre uzaklıktadır.

Şehrin hemen hemen her yerinden otobüs, metrobüs ve taksiyle ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda Beykoz, Bostancı, İstinye, Kadıköy, Karaköy gibi yerlerden deniz ulaşımıyla Eminönü'ne rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Eminönü gezinize ne kadar mesafede olduğunuzu görmek için aşağıdaki harita uygulamasını kullanabilirsiniz. Yapmanız gereken çok basit. Eminönü için nereden yola çıkacağınızı "hareket noktası" alanına yazın ve sonra "yol tarifi al" butonuna tıklayın.

Nereye : Eminönü

Eminönü için tavsiyeler (1)

Görüşlerinizi Yazın
  • Tarihe Göre Listele
  • En Faydalılar
yusuf laçin tarafından...

-

Eminönü haricinde hizmetinize bin şükran duyuyorum, gerçekten başarlı ve aydınlatıcı bir analiz olmuş, emeği geçen herkesden Allah razı olsun, teşekkür ederim. :)

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)

Bölgede Son Yorumlananlar